SR
SR
Objednat autopotahy

Vyrábíme bezpečné autopotahy

Airbagový steh

Estetická funkce autopotahů zůstává nenarušena

Autopotahy pro sedadla s bočními airbagy vypadají stejně jako klasické autopotahy. V potazích nejsou žádné díry případně otvory na suchý zip. Jediný rozdíl, který je na první pohled zřejmý, je štítek "AIRBAG", označujíci druh autopotahu.

Testy autopotahů na sedadlech s bočními airbagy

Airbagové testy v nezávislé akreditované zkušebně prokázaly, že autopotahy, které vyrábíme, nijak neovlivňují funkci bočních airbagů. Airbagy se rozbalily již v průběbu 0,013 s, a to bez jakýchkoliv deformací. Autopotahy byly testovány při extrémních teplotách - 35°C a + 85°C.

Airbagová stanice

Proces výroby autopotahů pro sedadla s bočními airbagy

Autopotahy na sedadla s bočními airbagy se šijí na speciální airbagové stanici, která kontroluje délku každého stehu, napětí a druh použité nitě i počet švů, čímž zabezpečuje, že výsledný produkt je shodný s výrobkem testovaným ve zkušebně. Kontrolní systém stanice je nastaven tak, aby zabránil výrobě neshodného výrobku.

Kontrola kvality výroby

Kontrola kvality výroby

Celý proces výroby autopotahů byl důkladně prověřen a schválen auditem společnosti TUV. Na základě výsledků auditu kvality výroby a airbagových testů nám byl Ministerstvem dopravy udělen ATEST

Společnosť je zapsaná v Obchodním rejstříku Okresního soudu Trnava, vložka 1120/T, značka sro. Prihlásenie