SR
SR
Objednat autopotahy

Nápověda

Jak nakupovat v našem E-shopu?

Koupit si autopotahy prostřednictvím našeho internetového obchodu je velmi jednoduché. Stačí, pokud se budete držet těchto kroků:

1. krok: Výběr látek a prošití

Zvolte si látku pro boky a střed potahů, vyberte si barvu ozdoného prošívání a pokračujte na další krok kliknutím na pomerančové tlačítko "Dál"

napoveda 1. krok

2. krok: Výšivky

V tomto kroku si můžte na potahy objednat výšivku. Přejetete-li na potahy vyšít nejaký nápis do 10 znaků, klikněte na tlačítko "Nápis". Pokud si přejete na potahy vyšít nejaký obrázek nebo logo, klikněte na tlačítko "Logo". Pakliže si nepřejete na potahy výšivku, zvolte možnost "Bez výšivky". Zvolenou výšivku můžete kdykoliv zrušit kliknutím na tlačítko "Bez výšivky". Pokračujte na další krok kliknutím na pomerančové tlačítko "Dál"

napoveda 2. krok

3. krok: Informace o autě

Vyplňte informace o vašem autě a jeho sedadlech. Nevíte-li co některé možnosti znamenají, klikněte na tlačítko "Nápověda" hned vedle konkrétní položky.

napoveda 3. krok

4. krok: Fakturační údaje

Vyplňte fakturační údaje a údaje o místě doručení. Poviné údaje jsou zvýrazněny. Je nutné vyplniť všechny poviné údaje. Až pak můžete pokračovat na další krok.

napoveda napis

5. krok: Rekapitulace

V posledním kroku "Rekapitulace" si pozorně zkontrolujte Vaši objednávku. Pokud jste někde udělali chybu nebo si přejete změnit některé nastavení, vraťte se na daný krok a proveďte změny. Pak už jen stačí obeznámit se s našima obchodníma a reklamačníma podmínkama a potvrdit svůj souhlas s nimi a souhlas se spracováním vašich osobních údajú. Tím se aktivuje tlačítko "Objednat". Po kliknutí na toto tlačítko bude objednávka odeslána a Vám bude doručen e-mail potvrzující objednávku. Pakliže jste si zvolili platbu převodem na účet, bude tento e-mail obsahovat také informace potřebné k provedení platby.

napoveda 5 krok
Společnosť je zapsaná v Obchodním rejstříku Okresního soudu Trnava, vložka 1120/T, značka sro. Prihlásenie