SR
SR
Objednat autopotahy

Nápověda

Jak nakupovat v našem E-shopu?

Koupit si autopotahy prostřednictvím našeho internetového obchodu je velmi jednoduché. Stačí, pokud se budete držet těchto kroků:

1. krok: Střih potahů

V 1. kroku e-shopu si zvolte jeden zo čtyř střihů autopotahů: Ellegance, RS Style, Sport alebo Classic. Jednotlivé střihy se mění kliknuím na tlačítka v levé části e-shopu. Pokračujte pomocí pomerančového tlačítka v dolní části aplikacie.

napoveda 1. krok

2. krok: Látka pro bokyautopotahů

V 2. kroku si zvolte látku pro boky potahů kliknutím na vzoorek látky a pokračujte na další krok kliknutím na pomerančové tlačítko "Dál"

napoveda 2. krok

3. krok: Látka pro střed potahů

V 3. kroku si vyberte látku pro střed potahů. V nabídce máme 30 látek. Posouvat mezi látkami můžte pomocí šedých tlačítek pod látkami.

napoveda 3. krok

4. krok: Výšivky

Vo 4.krorku si můžte na potahy objednat výšivku. Pakliže si přejete na potahy vyšít nejaký nápis do 10 znaků, klikněte na tlačítko "Nápis". Pakliže si přejete na potahy vyšít nejaký obrázek nebo logo, klikněte na tlačítko "Logo". Pakliže si nepřejete na potahy výšivku, pokračujte na další krok kliknutím na tlačítko "Dál". Zvolenou výšivku můžete kdykoliv zrušit kliknutím na tlačítko "Zrušit výšivku".

Výšivka - Nápis

Pakliže jste si zvolili výšivku "Nápis", v tomto kroku si navolíte jak má výšivka vypadat. Do textového políčka napište text výšivky, zvolte si typ a barvu písma a vyberte si jestli si přejete výšivku přidat na všechna sedadla nebo jenom na přední sedadla. Když budete s výšivkou spokojeni, můžete pokračovat na další krok kliknutím na tlačítko "Dál"

napoveda napis

Výšivka - Logo

Pakliže jste si zvolili vyšít na potahy logo, klikněte na tlačítko "Prohlížet" a vyberte ve svém počítači obrázek, který si přejete vyšít. Pakliže jste omylem klikli na jiný obrázek, znovu klikněte na tlačítko "Prohlížet" a o vyberte správny obrázek. Po odeslaní obrázku se vám objeví správa, že byl obrázek odeslan. Potom můžte pokračovat na další krok kliknutím na tlačítko "Dál"

napoveda logo

5. krok: Ozdobné štepování

V 5. kroku si můžte potahy skrášlit ozdobným štepováním. Stačí kliknout na barevné tlačítka. Když budete s výběrem spokojeni, nebo si nepřejete na potahy ozdobné štepování, pokračujte na další krok kliknutím na tlačítko "Dál"

napoveda 5 krok

6. krok: Informacie o autě

V 6. kroku vyplňte informace o vašem autě a jeho sedadlech. Je nutné vyplnit všechny inforace. Nevyplníte-li všechny informace, zobrazí sa vám hlášení o chybě, které vás upozorní na to, která informace chýbí. Na další krok bude možné pokračovat až po vyplnení všech informací.

nebudete-li si vědet rady s vyplněním některých informaí, klikněte na tlačítko "Nápověda", které vám zobrazí víc informácí, nebo nás kontaktuje.

napoveda 6 krok

7. krok: Fakturační údaje

V 7. kroku vyplňte fakturační údaje a údaje o místě doručení. Poviné údaje jsou zvýrazněny. Je nutné vyplniť všechny poviné údaje. Až pak můžete pokračovat na další krok.

napoveda 7 krok

8. krok: Rekapitulace

V posledním kroku "Rekapitulace" si pozorně zkontrolujte Vaši objednávku. Pokud jste někde udělali chybu nebo si přejete změnit některé nastavení, vraťte se do daného kroku a proveďte změny. Potom už jenom stačí obeznámit se s našimi obchodními a reklamačními podmínkami a potvrdit svůj souhlas s nimi. Tím se aktivuje tlačítko "Objednat". Po kliknutí na toto tlačítko bude objednávka odeslána a Vám bude doručen e-mail s její rekapitulací. V případě, že jste si zvolili platbu převodem na účet, bude tento e-mail obsahovat také informace potřebné k provedení platby.

napoveda 8 krok

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, vložka 1120/T, značka sro.